Aktualności

ZAWIADOMIENIE O PRZETARGU NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI ROLNEJ

Czytaj więcej o: ZAWIADOMIENIE O PRZETARGU NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI ROLNEJ

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie informuje, że na stronie internetowej Uczelni www.up.lublin.pl ukazało się ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości rolnej zabudowanej o powierzchni 712,7757 ha Gospodarstwa Doświadczalnego w Bezku, gmina Siedliszcze, pow. chełmski.
Na stronie internetowej Uczelni dostępne są także pozostałe dokumenty dotyczące w/w przetargu: regulamin przetargu, wzór oferty, wzór umowy dzierżawy.
Oferty można składać do dnia 23 sierpnia 2018 r. do godz. 14.00 w siedzibie Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ul. Akademicka 13 pok. 261.

 

Wakacyjna wojewódzka akcja honorowego oddawania krwi

Czytaj więcej o: Wakacyjna wojewódzka akcja honorowego oddawania krwi

Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na apel Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie oraz w związku z corocznym, wzrastającym zapotrzebowaniem na krew i składniki pochodne w okresie letnim, Wojewoda Lubelski Pan Przemysław Czarnek zaprasza wszystkich zdrowych i pełnoletnich mieszkańców województwa lubelskiego do aktywnego udziału w wakacyjnej wojewódzkiej akcji zbiórki krwi.
Zbiórka krwi odbędzie się w środę, 22 sierpnia 2018 roku w godzinach 8.30-14.00, w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie (ul. Spokojna 4).

Czytaj więcej „Wakacyjna wojewódzka akcja honorowego oddawania krwi”

Do góry